Staré Lázně Kolín Re-Opening Party

sobota, 27.10.2012 | DJs: Tommy Rogers, Ronny, Oscar, klub: Staré Lázně (Kolín, CZ) | web klubu
více informací »

Biografie

DJ Ronny má za sebou více než patnáctiletou kariéru v nejlepších českých a několika zahraničních klubech. V začátcích své kariéry hrál po boku nejvyhlášenějších českých DJs od kterých sbíral zkušenosti. Právě tato směsice talentu, techniky a schopnosti vcítit se do nálady partypeoples se stala základem jeho úspěchů.

Dlouhých sedm let byl residentem v té době jednoho z největších českých klubů - Music Landu A, kde jeho noci navštěvovalo pravidelně téměř tísícovka lidí. Největším úspěchem byla jistě párty Dance 2 Holiday kterou si v roce 2002 nenechalo ujít přes 1.500 lidí. V tom samém roce se stal residentem vyhlášeného klubu LaGrotta v brněnském Boby Centru.

Se svým vlastním hudebním projektem vystoupil jako předskokan na koncertu skupiny Scooter v rámci Encore Tour před více než 8.000 lidmi. V roce 2004 absolvoval DJ Ronny celorepublikové turné Dance!, v rámci kterého se představil v 15 klubech po celé ČR a na Slovensku. Více než rok byl také hostem v rakouských klubech sítě Nachtschicht ve Vídni, Linzi a Grazu, kde si zahrál po boku slavných DJs jako Prezioso nebo Starsplash.

Mezi nejprestižnější akce, na kterých si DJ Ronny zahrál patří i česká zastávka turné Home Of La Troya, tedy residentní noci klubu Space, která je považována nejen za nejlepší noc na Ibize ale i za jednu z nejlepších na Světě. Z dalších zahraničních hvězd hrál například s residentem klubu Ministry Of Sound v Londýně a předním anglickým producentem Lee Daggerem (aka Bimbo Jones), uznávaným anglickým DJ a producentem Alanem-X (Xtrax London) nebo DJ Tysonem, leaderem formace Royal Gigolos při jeho českého miniturné v roce 2005 nebo s italskou star Shieldem z labelu Oxyd Records. Z českých jmen stojí jistě za zmínku Lucifer, Uwa, Marek Řeřicha, Tommy Rogers, Peet, LaFayette, Loutka, Kuba Soulcheck a další...

Jeho dlouholetá spolupráce s Tommy Rogersem a Peetem ho přivedla i do prestižního klubu Duplex Praha, kde byl více než rok pravidelným hostem oblíbených nocí Dirty Dancing. V roce 2007 se stal residentem sobotních nocí Ibiza Passion v tomto klubu, který je členem světových organizací The World´s Finest Club a VIP Trend. Spolupráce s Tommy Rogersem a Peetem na jejich noci Dirty Dancing, která se tři roky po sobě stává jednou ze tří nejoblíbenějších nocí dle ankety O2 Dance Music Awards dává další příležitosti na akce v klubech Fabric Ostrava, Staré Lázně Kolín, Fléda Brno a další. Na přelomu roku 2007 / 2008 se DJ Ronny stává součástí legendárního pražského after-klubu Studio54.

Spolupráce s tímto klubem přinesla spoustu nových možností a otevřeli se mu dveře na pódia velkých festivalů a halových eventů. Od roku 2009 je DJ Ronny pravidelně se opakujícím jménem v line-upech festivalů jako Pleasure Island, Mácháč, Cosmic Trip oficiálních afterparty po eventech jako Sensation White, Transmission, Prague Sessions, Pure a dalších. Jako součást týmu se také pravidelně objevuje na noci Studia 54 v pražském klubu Mecca a klubu Staré Lázně Kolín.

Dalším velkým mezníkem Ronnyho kariéry se stává rok 2011, kdy je osloven holandským bookingem a jeho kalendář se začíná plnit místy jako Amsterdam, Hamburk nebo Paříž. Velkou příležitostí je i účast na akcích nejlepšího klubu Světa Amnesia Ibiza v čechách, kde si zahrál s residenty jako Les Schmitz a Mar-T.

Reference kluby: Akhnaton (Amsterdam NL), Duplex (Praha), Mecca (Praha), Fabric (Ostrava), Studio54 (Praha), LaGrotta (Brno), Fléda (Brno), Staré Lázně (Kolín), Envelopa Music Hall (Olomouc), Music Land A (Zlín), Dr.Max (Vrchlabí), Alkatraz (Vyškov), Maddox (Pardubice), Beseda (Vsetín), Music Club OKO (Břeclav), Millenium (Tábor), York City Club (Louny), Penta Energy (Piešťany - SK), Nachtschicht (Wien, Linz, Graz - AT), Metro (Havlíčkův Brod), Metro (Zlín), Velryba (Zlín) a další...

Reference akce: Home Of La Troya Ibiza (Mecca Praha), Amnesia Ibiza Dancers Casting (Mecca Praha), Pleasure Island 2010 (Hradec Králové), Mácháč 2009, 2010 (Máchovo Jezero), Cosmic Trip 2009 (Ústí nad Labem), Czech Dance Awards 2006 (Abaton Praha), Scooter Encore Tour 2002, Ibiza Passion (Duplex Praha), Clublife (Duplex Praha), Free Wednesdays (Mecca Praha), Mix It Up! (Metro Havlíčkův Brod), Dance! 2004 (turné CZ,SK), Dirty Dancing (Duplex Praha, Fabric Ostrava), Club Hotzzz... (Akhnaton Amsterdam)