Staré Lázně Kolín Re-Opening Party

, 27.10.2012 | DJs: Tommy Rogers, Ronny, Oscar, club: Staré Lázně (Kolín, CZ) | club homepage
more info »

News

Studio 54 na festivalu Mácháč 2012

Enrico, Tommy Rogers, Ronny, Subgate, Miquel, P@co, Pete Walk, Marty Fish a spousta dalších rezidentů Studia 54 rozduní festival Mácháč! Prvním z vystupujících ze stáje Studio 54 je Enrico, který již několikátým rokem po sobě opět vystoupí na hlavním pódiu a to v sobotu v... show more »


Premiová švýcarská vodka Trojka přiveze na Bílý Kámen rezidenty Studia 54

Premiová švýcarská vodka Trojka přiveze na Bílý Kámen rezidenty Studia 54 - Enrica, Ronnyho, Faitha, Kiffliho, strhující show a především hektolitry vodky! V pátek 17.8. proběhne v prostorách Bílého Kamene na české Ibize - Máchově jezeře opravdu nevšední party, na... show more »


Svojšice Open Air Festival 2012

Doražte na Studio 54 stage v rámci festivalu Svojšice, kde bude headlinerem holandský Mischa Daniels, dále Chris Sadler, Enrico a ostatní a po skončení pak rovnou na after! Již tento pátek úderem 18. hodiny odstartuje dlouho očekávaný festival Svojšice, na kterém se představí... show more »


Studio 54 otevírá tento pátek letní sezónu na Bílém Kameni na Mácháči!

Enrico, Ronny, Pietros, Yan Dark a Finidi zavítají tento pátek na Bílý Kámen na Mácháči aby zde otevřeli letní sezónu! Léto už je tady a s ním i další sezóna na České Ibize - Máchově jezeře, kterou otevřou rezidenti pražského afterklubu Studio 54. Již tento pátek... show more »


Prague House Wars v Českolipském LUXORU

Rezidenti Studia 54 - Enrico, Ronny a Pietros se představí na Prague House Wars v klubu Luxor Česká Lípa! Již tuto sobotu 26.5. se v česko-lipském klubu Luxor odehraje mejdan s názvem Prague House Wars, který povedou housový rytíři Enrico, Ronny a Pietros. Tyto tři jména spojuje... show more »


Milada Fest - oficiální afterparty

Studio 54 zve nejen všechny návštěvníky ústeckého Milada Festu na oficiální afterparty v klubu Družba již od 22h s Loutkou, Enricem, Subgatem, Ronnym, Bédou a Finidim! Již tento víkend proběhne v letním kině v Ústí nad Labem první festival letošní sezóny - Milada Fest, na... show more »


Pražský Majáles 2012

Pražský Majáles 2012 rošiřuje hudební nabídku pro všechny návštěvníky tohoto studentského svátku a zve Vás na ELECTRONIC STAGE. Za významného přispění legendárního clubu Studio 54 a Tommyho Rogerse pro Vás bude v areálu Majálesu připraven vskutku hudební zážitek té... show more »


11. narozeniny Studia 54 se blíží!

27.4. to propukne! 20 hod non-stop music, 18 dj's, narozeninové free cd a B-day atmosféra na každém kroku - to vše za jedinečných 150,-Kč. 11. narozeniny Studia 54 budou zkrátka ve velkém stylu! Jak jsme vás již informovali, poslední dubnový pátek 27.4. odstartuje velkolepá... show more »


Návrat po letech do ostravského Fabricu - Thriller přichází...

Ostravský klub Fabric představuje zbrusu nový a pořádně nabroušený houseový event pod názvem Thriller! Po dlouhé době se vrací na stage tohoto vyhlášeného klubu DJ Peet - protagonista dnes již legendární párty Dirty Dancing, která se umístila v období tří let na... show more »